Henry Ford : „Vypočujem si každú jednu ponuku, lebo to môže byť ponuka, ktorá zmení môj život“

Ľudia veľmi často hodnotia, že by to pre nich nebolo, že sa na to nehodia a ani poriadne nevedia prečo a ani o čo sa jedná. Maximálne stratíš pár hodín tvojho života, aby si to zistil. Som rád, že som nespravil túto chybu a otvorene sa rozhodol na základe informácií. Keby som ti dal 100 000 €, aby si vyskočil z lietadla bez padáku, zrejme to nespravíš. Keby som potom dodal, že to lietadlo je na zemi a skok by bol z pol metra, zrejme by si sa na situáciu pozeral inak. V živote veľa výnimočných príležitostí nedostaneš. Rozhoduj sa rozumne.

Lebo to je zlé, že budeš vedieť zabezpečiť viac peňazí pre ľudí, s ktorými budeš spolupracovať.

Čo ponúkam ?

Všetko to začína tým, že ťa naučím, ako pracovať s peniazmi.

Viem ťa naučiť, ako sa stať špičkovým odborníkom v oblasti finančného sprostredkovania. Disponujem službou, ktorá je na slovenskom trhu nová. Tento typ služby využívajú ľudia napríklad v USA, kde si za ňu platia drahé peniaze, už iba za to, že sa s tebou stretnú. U nás je to kvôli legislatíve pre klienta úplne zadarmo, neplatí za čas, ktorý s ním stráviš, za prácu na finančnom pláne, za riešenie udalostí a komunikáciu s inštitúciami. Odbremeníš ho od byrokracie v maximálnej možnej miere a prinesieš poriadok do jeho finančného života. Ten, kto bude klient, bude mať výrazne vyššiu kvalitu života, ako niekto kto nie je. Tvoji klienti pôjdu do dôchodku s tým, že si budú môcť užívať, kľudne si môžu kúpiť Maserati, tým že ich naučíš ako pracovať s peniazmi ti budú vďační a toto všetko majú od teba úplne zadarmo, nezabúdaj, že prinášaš obrovskú pridanú hodnotu. Neexistuje logický dôvod nevyužívať takúto službu. Netreba, ale zabúdať na to, že toto povolanie, povedal by som až poslanie je vysoko spoločensky zodpovedné. Nečakaj, že je to hneď od začiatku cesta k rýchlym peniazom. Viem ti ale zaručiť, že ak vytrváš, tak budeš úspešný a ja ti k tomu pomôžem.

Koho hľadám ?

To, čo na začiatku potrebuješ je hlavne chcieť, všetko ostatné ťa viem naučiť. Nefunguje to tu ako v klasickom zamestnaní. U nás sa najprv  spoznáme, predstavím ti, čo všetko je potrebné absolvovať a tvoja ochota sa vzdelávať a prekonávať „prekážky“. Potom sa rozhodneš ty, či si ochotný mať iný život, ako 90% obyvateľstva a ja tiež, či chcem s tebou spolupracovať. S odstupom času ti príde smiešne to, čoho si sa na začiatku bál. 

  • Človeka, ktorý sa chce v živote posunúť vyššie a je odhodlaný na sebe pracovať a veľa sa vzdelávať.
  • Zodpovedného človeka, ktorý svojim prístupom bude prinášať tie najlepšie riešenia pre jeho klientelu.
  • Na trh budeš prinášať vysokú pridanú hodnotu pre svojich klientov, budeš postupovať podľa kritérií, ktoré sú najlepšie pre klienta, nie tvoju provízku (rozumej, že budeš robiť aj zadarmo rezerva, žiadne IŽP,KŽP a podobné šmeliny….)

Keď budeš poctivo pracovať som si istý, že odmena bude stáť za to a pocit sebarealizácie o to viac, svojou prácou budeš meniť životy ľudí k lepšiemu, nakoniec budú tvoji klienti finančne nezávislí so špičkovou starostlivosťou a úplným prehľadom v ich financiách. Prácu ti uľahčia profesionálne digitálne nástroje.

Dostane sa ku tebe taktiež špičkové vzdelanie, ktoré ťa v žiadnej škole nenaučia. Keď si porovnám hodnotu, ktorú som sa naučil na vysokej škole, je to úplne nepoužiteľný zlomok z toho, čo som sa naučil ako podriadený finančný agent.
Toto vzdelanie sa skladá z viacerých častí a to:

  • Podnikateľské
  • Produktové
  • Finančné
  • Manažérske
  • Obchodné
  • Praktické skúsenosti